Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pytanie kto po Kapłanie

Utworzony przez co dalej, 13 kwietnia 2012 r. o 17:51
Trzeba mieszać całą gminę w tą sprawę bo też i pieniędzmi całej gminy Kapłan w tej sprawie mieszał . Kilka instytucji które rozpatrywało nieprawdziwe zarzuty Kapłana robiło to za nasze pieniądze . A prywatnie to dam ci radę : nie przyznawaj się publicznie , że popierasz bezprawne działania takich ludzi jak Kapłan , Panasiuk , Małek czy Korszniewicz . Tych ludzi popierają tylko im podobni .
A teraz znowu WY za nasze pieniądze będziecie bronić d,,, jaśnie wielmożnej herdy. Czy to nie paranoja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz znowu WY za nasze pieniądze będziecie bronić d,,, jaśnie wielmożnej herdy. Czy to nie paranoja?
Nazwiska piszemy z dużej lityry .A paranoją jest fakt , że były wójt gminy Międzyrzec Podlaski Mirosław Kapłan używał powierzonego mu stanowiska i publicznych pieniędzy żeby w ubecki sposób zniszczyć podległego sobie pracownika .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwiska piszemy z dużej lityry .A paranoją jest fakt , że były wójt gminy Międzyrzec Podlaski Mirosław Kapłan używał powierzonego mu stanowiska i publicznych pieniędzy żeby w ubecki sposób zniszczyć podległego sobie pracownika .
Na nazwisko trzeba zapracować. A ta pani na szacunek nie zasługuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na nazwisko trzeba zapracować. A ta pani na szacunek nie zasługuje
Oczywiście że zasługuje .Za to , że nie dała z sobie zrobić kogoś kim stała się Urszula Szubińska , za to że postawiła się Kapłanowi i jego kolesiom oraz za to , że dzięki jej postawie wykopano Mirosława Kapłana na zbity pysk z fotelu wójta . Tak z ciekawości : jak by twoją żonę/córkę/matkę Kapłan potraktował tak jak Herdę to też byś go chwalił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że zasługuje .Za to , że nie dała z sobie zrobić kogoś kim stała się Urszula Szubińska , za to że postawiła się Kapłanowi i jego kolesiom oraz za to , że dzięki jej postawie wykopano Mirosława Kapłana na zbity pysk z fotelu wójta . Tak z ciekawości : jak by twoją żonę/córkę/matkę Kapłan potraktował tak jak Herdę to też byś go chwalił ?
Ty się chyba w niej naprawdę zakochałeś obrońco uciemiężonych. A ja mam prawo do swojego zdania którego nie zmienię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty się chyba w niej naprawdę zakochałeś obrońco uciemiężonych. A ja mam prawo do swojego zdania którego nie zmienię
Dalej nie kumasz o co chodzi .Dyrektorem zarządzającym budynkiem jest dyrektor podstwówki . Nie chcę żeby w szkole do której chodzą moje dzieci rządziła pani Urszula Szubińska bo to osoba , która swoje stanowisko zawdzięcza układom i niszczeniu innych ludzi . A ubecka karierowiczka to marny wzór do naśladowania dla młodzieży .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok : http://plurl.pw/lewandowski_zginol <-- czytaj tu ;(   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta Herda jak nie ma roboty to niech  ziele powyrywa na polu    przy  gościńcu maniowskim  blisko  trasy E-30   W S T Y D    Z Domu Weselnego jest brzydki widok.Szata zimowa nie przykryła tego pola.Jak tego mało,to niech przejmie pałeczkę po swojej mamie i kręci kiełbasy z mięsa taniej jatki                                                                                                                                                                 Praca człowieka wzbogaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że zasługuje .Za to , że nie dała z sobie zrobić kogoś kim stała się Urszula Szubińska , za to że postawiła się Kapłanowi i jego kolesiom oraz za to , że dzięki jej postawie wykopano Mirosława Kapłana na zbity pysk z fotelu wójta . Tak z ciekawości : jak by twoją żonę/córkę/matkę Kapłan potraktował tak jak Herdę to też byś go chwalił ?
Masz rację. Każdy kto pomógł pozbyć się "wstydu gminy" zasługuje na szacunek, a ktoś kto odczuł te ubeckie metody władzy na ten szacunek zasługuje w szczególniości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację. Każdy kto pomógł pozbyć się "wstydu gminy" zasługuje na szacunek, a ktoś kto odczuł te ubeckie metody władzy na ten szacunek zasługuje w szczególniości.
wstyd to dopiero będzie jak się adamowicz rozkręci a herda jak ma chociaż odrobinę godności to sama odejdzie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd to dopiero będzie jak się adamowicz rozkręci a herda jak ma chociaż odrobinę godności to sama odejdzie 
Daj chociaż jeden nakaz sądu to odejdzie .Albo pokaż , która instytucja przyznała rację Kapłanowi w sprawie Herdy . Możesz również zorganizować manifestację poparcia dla Pani Szubińskiej .O ile ktoś z rodziców przyjdzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A W Rogoźnicy nie ma już Dyrektora z kolesiowskiego konkursu. W Gimnazjum rządzi Pani Ania.   A co tam u siwego, bo słyszałem że zmienia baby jak rękawiczki, jedne od niego odchodzą drugie przychodzą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A W Rogoźnicy nie ma już Dyrektora z kolesiowskiego konkursu. W Gimnazjum rządzi Pani Ania.   A co tam u siwego, bo słyszałem że zmienia baby jak rękawiczki, jedne od niego odchodzą drugie przychodzą....
Jaka pani Ania ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale te kolesie to bagno i syf zostawili w gminie.   A teraz wszyscy kolesie sie pochorowali.   Epidemia sraczki czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka pani Ania ?
Bardzo fajna-uczy WF   a i najważniejsze ślina jej się z gęby nie toczy i nie czerwienieje, łupiez nie sypie się na kołnierz... Do szkoły wraca normalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z końcem stycznia w gminie będzie sekretarz - jest konkurs.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj chociaż jeden nakaz sądu to odejdzie .Albo pokaż , która instytucja przyznała rację Kapłanowi w sprawie Herdy . Możesz również zorganizować manifestację poparcia dla Pani Szubińskiej .O ile ktoś z rodziców przyjdzie .
HONOR to jest najlepszy nakaz. Nie powinna wracać tam gdzie jej nie chcą. Niech powołają całkiem kogoś nowego spoza układów dopiero wtedy do szkoły wróci normalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz zarabiać na wszystkim bez wychodzenia z domu.  http://u.42.pl/2MFW    Naciśnij "zacznij zarabiać" i przeczytaj zasady. Zapoznaj się z treścią poradnika a przekonasz się że warto. Sprawdz!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOR to jest najlepszy nakaz. Nie powinna wracać tam gdzie jej nie chcą. Niech powołają całkiem kogoś nowego spoza układów dopiero wtedy do szkoły wróci normalność
Zwolennik Kapłana , Panasiuka i Małka pisze o honorze hahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolennik Kapłana , Panasiuka i Małka pisze o honorze hahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahaha
Nie jestem zwolennikiem Kapłana . ani też Adamowicza.  Jestem zwolennikiem normalności a Herda tego nie gwarantuje. Tylko ktoś nowy może przywrócić spokój i normalność w tej szkole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 16 z 21

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...